Виставкова діяльність Національного заповідника «Чернігів стародавній» у жовтні 2018 року

17 жовтня у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» завершилося експонування виставки картин Олександра Снопка, присвячена 100-річчю з дня його народження. На ній було представлено понад сорок робіт художника з дивовижними пейзажами Чернігівщини та портретами відомих українців у виконанні нашого земляка.

Разом з тим, розпочалася підготовка до нової виставки. У приміщенні Колегіуму 23 жовтня планується відкрити досить цікаву експозицію, на якій будуть презентовані оригінальні твори київських художників-скульпторів Стаса Кадочнікова та Тетяни Зайцевої.

У Національному заповіднику «Чернігів стародавній» продовжується експонування унікальної виставки «Корони світу», де представлено понад 80 світових шедеврів. Вона вже набула популярності не лише серед чернігівців, її відвідали гості із Києва, сусідніх областей, а також із-за кордону.

У Колегіумі також експонується виставка із приватної колекції краєзнавця Володимира Руденка «Історія освіти на Чернігівщині у ХІХ — ХХ ст.», вона буде працювати до 6 листопада).

Музейні експонати Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» представлені в Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця». У Батурині 16 березня відкрилася виставка «Перлини сакрального мистецтва родини Розумовських». Унікальні ікони ХVІІІ ст. із фондової колекції чернігівського заповідника експонуватимуться у палаці Кирила Розумовського протягом року.

На фото: корона княжої доби із колекції Благодійного фонду «Відродження історико-культурної спадщини України ім. Б.Г. Возницького» на виставці «Корони світу» у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *