Виставкова діяльність Національного заповідника «Чернігів стародавній» у грудні 2018 року

У Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» продовжується експонування унікальної виставки «Корони світу», де презентується понад 80 світових шедеврів. Тут представлені вінці та корони не тільки різних країн, але й різних континентів і епох.

Ця виставка є одною із найпопулярніших у заповіднику, її відвідали тисячі чернігівців та гостей міста. До речі, вона експонувалася лише у Львові та Ужгороді, тож подивитися на корони світу приїздять кияни та мешканці інших регіонів України.

На час проведення поточних ремонтних робіт у Колегіумі призупинено експонування виставки із приватної колекції краєзнавця Володимира Руденка «Історія освіти на Чернігівщині у ХІХ — ХХ ст.», а також експозицій народної ікони та «Історія Чернігівського колегіуму».

В одному із залів Колегіуму продовжується експонуються творів київських художників-скульпторів Стаса Кадочнікова та Тетяни Зайцевої «Містика і реальність». Їх роботи вражають різноманітністю стилів, для втілення своїх задумів молоді митці використовують різноманітні матеріали, зокрема, мармур, бронзу, художнє скло, кольоровий кришталь, глину.

Музейні експонати Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» представлені в Батурині, у Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця» на виставці «Перлини сакрального мистецтва родини Розумовських».

Унікальні ікони ХVІІІ ст. із фондової колекції чернігівського заповідника експонуватимуться у палаці Кирила Розумовського протягом року.

На фото: фрагмент експозиції «Корони світу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *