Виставкова діяльність Національного заповідника «Чернігів стародавній» у березні 2020 року

У Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній», у Колегіумі, продовжується експонування унікальної виставки «Корони світу», де презентується понад 80 світових шедеврів. На сьогодні вона є однією з найпопулярніших, її вже відвідали тисячі поціновувачів старовини з різних куточків України, а також з-за кордону. Експозиція буде орієнтовно працювати до червня 2020 року.

19 лютого завершилося експонування астрономічної виставки «Погляд у Всесвіт», яка працювала з 26 листопада 2019 року у приміщенні Колегіуму. Вона презентувала частину приватної колекції видатного українського популяризатора науки Юрія Шевели.

У цьому залі у березні розпочнеться розпочнеться експонування виставки картин, приуроченої до Шевченківських днів «Було колись в Україні…»

У Борисоглібському соборі продовжується експонування виставки «Археологічні скарби Чернігова», яка відкрилася 12 лютого 2020 року. Вона створена за підсумками археологічних досліджень у 2018-2019 рр. в охоронних зонах Національного архітектурно-історичного заповідникп «Чернігів стародавній».

На фото: фрагмент виставки «Погляд у Всесвіт».

Джерело: «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *