Гості з 56 країн світу відвідали виставку «Чернігів та чернігівці 100 років тому»

Поціновувачі старовини з Австрії, Болгарії, Венесуели, Індії, Канади, Китаю, Литви, Мальти, Норвегії, Перу, Румунії, Словаччини, США, Того, Угорщини, Франції, Швеції, Японії та інших країн завітали в наше стародавнє місто і ознайомилися з експозицією «Чернігів та чернігівці 100 років тому». 

Виставка розміщена у приміщенні чернігівського Колегіуму на Валу. Експозиція діє вже понад десять років, вона присвячена історії міста на зламі століть.

Тут можна ознайомитися з історією, архітектурою, промисловістю, освітою, культурою та діяльністю відомих чернігівців, побутом жителів міста кінця ХІХ — початку ХХ ст.

Яскраво представлена в експозиції житлова дерев’яна архітектура Чернігова. Вона представлена фотографіями будинків, прикрашених дивовижним дерев’яним різьбленням, а також різноманітними зразками дерев’яної різьби: надвіконними сандриками, фронтонами, карнизами, капітелями тощо.

Відвідувачі із захопленням ознайомлюються із виставкою і доволі часто залишають у книзі відгуків подяки, пропозиції, а також діляться враженнями від побаченого.

Експозицію оглянули і почесні гості з-за кордону, зокрема, Посол Фінляндії в Україні Арія Макконен та радник Юссі Сойні, офіційна делегація міста-побратима Габрово (Болгарія).

Виставка «Чернігів та чернігівці 100 років тому» працює щодня з 10.00 до 18.00 (у літній період).

Запрошуємо гостей та мешканців нашого міста відвідати цю експозицію і поринути у неповторну атмосферу минулого Чернігова.

На фото Сергія Чернякова: відгуки гостей з-за кордону, експозиція «Чернігів та чернігівці 100 років тому».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *