Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

Музейна зустріч «Провісники духовної єдності України»

Січень 20, 2023, 11:00 - 12:00

У приміщенні Колегіуму, на Валу, з нагоди Дня Соборності України відбудеться музейна зустріч «Провісники духовної єдності України». Захід проводиться у рамках просвітницького проєкту «Чернігів стародавній запрошує».

Метою цієї музейної зустрічі є висвітлення важливості єдності українського народу на прикладі духовної історії України ХХ століття та збір коштів на допомогу Збройним Силам України. Також, розпочинаємо цикл заходів Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», присвячених відзначенню 900-річчя від часу першої писемної згадки про Борисоглібський собор м. Чернігова пам’ятки архітектури національного значення.

Під час музейної зустрічі перед присутніми виступить Андрій Глухенький, завідувач відділу наукових досліджень печер та пам’яток археології Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Він розкаже про маловідому сторінку історії діяльність релігійної громади Української автокефальної православної церкви у м. Чернігові в 19201930-х роках. Зокрема, основна увага буде приділена розповіді про діяльність Борисоглібського собору як кафедрального храму Чернігівської єпархії УАПЦ за часів архієпископа Івана Павловського у 20-х роках ХХ століття та висвітленню державотворчого впливу цього осередку українства на культурне і духовне життя Чернігівщини.

Запрошуємо усіх, хто цікавиться історією України та нашого стародавнього краю! Вхід вільний.

Організатор

Чернігів стародавній
Телефон:
+38(0462)645964
Е-mail:
oldcher@gmail.com

Місце проведення

Чернігів стародавній
Преображенська,1
Чернігів, Ukraine
+ Google Map

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *