Виставкова діяльність Національного заповідника «Чернігів стародавній» у березні 2018 року

Виставкова діяльність в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» у березні буде досить насиченою.

Днями у Колегіумі завершила роботу експозиція археологічних досліджень. На 6 березня заплановано відкриття виставки народного художника України, видатного діяча українського мистецтва Івана Їжакевича. Експозиція приурочена до 204-ї річниці з дня народження Тараса Шевченка. На виставці буде представлено близько сорока робіт живописця.

Як вже повідомлялося, 22 лютого у Національному заповіднику «Чернігів стародавній» відкрилася унікальна експозиція «Корони світу», де представлено понад 80 світових шедеврів. Виставка буде поповнюватися новими предметами. Вона вже набула популярності не лише серед чернігівців, а також гостей міста.

Музейні експонати Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» будуть представлені в Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця». У Батурині 16 березня відкриється виставка «Перлини сакрального мистецтва родини Розумовських». Унікальні ікони ХVІІІ ст. із фондової колекції чернігівського заповідника експонуватимуться у палаці Кирила Розумовського протягом року.

Продовжується робота експозиції легендарних шедеврів інтер’єру Андріївської церкви у Національному заповіднику «Софія Київська». Вперше в одному виставковому просторі зібрані шедеври іконостасу та інтер’єрного живопису, раритетні стародруки, архівні матеріали, галерея портретів постатей, пов’язаних з будівництвом храму та інші артефакти, які  розповідають про історію Андріївської церкви.

В експозиції представлено також і ікони із фондової збірки Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Фото з виставки «Корони світу».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *