Продовжуються ремонтні роботи на дзвіниці Троїцького собору

Як вже повідомлялося, цього року на памятках архітектури національного значення проводяться ремонтні роботи, зокрема, на Валу та Троїцько-Іллінському комплексі споруд. З цією метою залучаються як державні кошти, так і релігійних громад.

Продовжуються ремонтні роботи на фасадах дзвіниці Троїцького собору. Вони розпочалися у травні (замовник: релігійна громада УПЦ). Проведення робіт здійснюється під контролем працівників Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

У звязку із ремонтними роботами на дзвіниці тимчасово, з 2 по 5 липня (з 3.00 до 6.00) буде закритий проїзд частини вулиці Толстого біля Троїцького монастиря. Про це повідомляє Управління транспорту, транспортної інфраструктури та звязку Чернігівської міськради.

Також продовжуються ремонтні роботи (тинькування і пофарбування) на фасадах Спасо-Преображенського собору (замовник: релігійна громада УПЦ).

Завершено комплекс ремонтних робіт на Іллінській церкві (замовник: заповідник «Чернігів стародавній»).

Працівники Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» спільно з користувачами памяток постійно проводять обстеження технічного стану споруд, за необхідності та наявності коштів проводяться на на них ремонтні та реставраційні роботи.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *