Національний заповідник «Чернігів стародавній» готується до нового туристичного сезону

Цього року пандемія відтерміновує початок туристичного сезону. Вже завершується другий місяць весни, а музейні установи змушені закриватися на карантин. Чернігівщина у «червоній» зоні, ще гірша ситуація в обласному центрі. Внаслідок карантинних обмежень музейні об’єкти закрив і Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній».

Але, разом з тим є час на створення більш сприятливих умов для обслуговування туристичних груп та індивідуальних гостей. Після переговорів з Акціонерним товариством «Державний ощадний банк України» укладено відповідний договір та 22 квітня встановлено платіжні термінали в Борисоглібському соборі і Колегіумі, а 23 квітня – на Антонієвих печерах. Для касирів та музейних доглядачів заповідника організовано навчання з правил роботи з терміналами. Сподіваємось, що це нововведення сприятиме покращенню обслуговуванню відвідувачів «Чернігова стародавнього».

Для популяризації пам’яток архітектури розроблені QR-коди з переходом на відповідні сторінки веб-сайту заповідника, де розповідається про споруди. QR-коди допоміг створити Олександр Майшев.

Найближчим часом планується і обговорення питання запровадження електронних квитків для відвідувачів заповідника. І це не далеко не всі новинки для поціновувачів старовини та мистецтва. Але про це розкажемо згодом…

Сергій Черняков, «Чернігів стародавній».

Фото автора.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *