Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

9 листопада о 12.00. Виставка з приватної колекції Володимира Руденка «Невідома війна» (до 100-річчя завершення Першої світової війни)

Листопад 9, 2018

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує на відкриття виставки з приватної колекції Володимира Руденка «Невідома війна» (до 100-річчя завершення Першої світової війни), яка відбудеться  9 листопада, у п’ятницю, о 12.00 у Колегіумі, на Валу.
В експозиції представлено рідкісні фотографії, документи, газети та інші предмети.

У цю війну було втягнуто 38 держав із населенням близько 1,5 млрд осіб, тобто три чверті мешканців планети. У бойових діях з усіх боків безпосередню участь брали 73,5 млн військовослужбовців, а людські втрати склали 10 млн загиблих, понад 20 млн поранених. Кожна хвилина війни забирала життя 4 солдатів, а ще найменше 9 отримували поранення.
У Першій світовій війні брали участь мільйони наших співвітчизників, які вважали, що захищають Батьківщину. Вони не шкодували своїх сил і життя, отримували бойові нагороди, якими пишалися. Серед героїв було багато українців, у тому числі і чернігівців.

Деталі

Дата:
Листопад 9, 2018
Подія Tags:
, ,

Організатор

Чернігів стародавній
Телефон:
+38(0462)645964
Е-mail:
oldcher@gmail.com

Місце проведення

Чернігів стародавній
Преображенська,1
Чернігів, Ukraine
+ Google Map

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *