«Чернігів стародавній» запрошує поціновувачів старовини на публічні лекції

13 лютого у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» відновлюється проект «Публічні лекції», який користується популярністю не лише у мешканців обласного центру. Послухати про минуле стародавнього міста приїздять також селяни із Чернігівського району.

Лекційна програма діє з 2014 року.

Цього року наукові співробітники підготували чимало цікавих новинок, разом з тим є можливість послухати і традиційні лекції про пам’ятки архітектури Чернігова та видатних особистостей, які відіграли важливу роль в історії міста та України.

Розпочинається проект лекцією «Нові здобутки у дослідженні Антонієвих печер м. Чернігова» (13 лютого), яка приурочена до 950-річчя заснування унікального підземного комплексу.

Нагадуємо, що цього року Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» з нагоди цієї визначної дати проведе низку заходів, зокрема, наукову конференцію «Дослідження пам’яток культурної спадщини Придніпров’я» (10-11 жовтня).

20 лютого — лекція «Чарівне мереживо». Поціновувачі старовини матимуть можливість дізнатися не лише про таємниці дерев’яного різьблення, а також послухати про історію кількох будинків Чернігова, збудованих на початку ХХ століття.

Публічні лекції будуть проводитися щосереди о 15.00 у приміщенні Колегіуму (на Валу). Лекційна програма триватиме до 24 квітня.

Вартість вхідного квитка на лекцію: 5 гривень.

Телефон для довідок: 645-964.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *