«Чернігів стародавній» на Тернопільщині на нараді з питань збереження культурної спадщини

1 червня у Національному заповіднику «Замки Тернопілля» (місто Збараж, Тернопільська область) під головуванням заступника Міністра культури України Тамари Мазур відбулася нарада з питань ефективного управління заповідниками та збереження культурної спадщини.


У рамках наради обговорили питання формування бюджетного запиту заповідників на 2018-2020 роки з урахування вимог чинного законодавства, оформлення речових прав на нерухоме майно, порядку укладання охоронних договорів, оформлення облікової документації та занесення об’єктів до Державного реєстру нерухомих пам’яток України тощо.

Від Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» у нараді взяли участь генеральний директор Юрій Соболь і заступник генерального директора з економічної діяльності та загальних питань Володимир Хомич.

До обговорення згаданих питань також долучилися заступник голови Тернопільської обласної держадміністрації Юрій Юрик, фахівці Управління охорони культурної спадщини Міністерства культури України та керівники 24 заповідників сфери управління Мінкультури і, зокрема, Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Фото надано Національним історико-етнографічним заповідником «Переяслав».

2

4

3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *