«Чернігів стародавній»: географія відвідувачів розширюється
Поступово збільшується потік відвідувачів у музейні об’єкти Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Розширюється і їх географія.
Щотижня тисячі поціновувачів старовини їдуть з різних куточків України, а також із-за кордону, щоб не лише оглянути пам’ятки архітектури Чернігова, а також помилуватися оновленими парками та скверами міста. Їх вражають красиві клумби з квітами, дбайливо доглянуті працівниками «Зеленбуду».
З 6 травня, після карантинних обмежень, Національний заповідник «Чернігів стародавній» відновив екскурсійну діяльність. Спочатку приїздили відвідувачі невеличкими групами, але вже наприкінці травня кількість осіб у групах почала різко зростати. Приємно говорити і про їх широку географію: Київ, Дніпро, Львів, Житомир, Полтава, Харків, Чернігів, Суми, Кам’янець-Подільський, Біла церква, Конотоп, Глухів, Ніжин, Черкаси, Одеса, Умань, Полтава, Бровари та інші міста України. Іноземні туристи завітали до нас з Іспанії, США, Казахстану, Білорусії, Греції, Узбекистану, Німеччини, Великобританії, Франції.
Наприкінці травня — на початку червня сотні школярів з Києва, Київської області та Чернігівщини завітали на Вал та в Антонієві печери. Про свої враження від побаченого вони ділилися з науковими співробітниками заповідника та писали подяки у книгах відвідувачів, фотографувалися на згадку біля пам’яток архітектури.
Колектив Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» готує для відвідувачів нові родзинки. Це насамперед виставки з фондових збірок заповідника. Багато цікавого й змістовного матеріалу ви маєте можливість почитати і на веб-сайті «Чернігів стародавній», на наших сторінках у Facebook та Instagram.
Працюємо далі і нагадуємо: музейні об’єкти Національного заповідника «Чернігів стародавній» відкриті щодня з 10.00 до 18.00, без перерви. Телефони для замовлення екскурсій на території Валу: (0462) 645-964, 093 036 9821, 098 701 6641; Антонієві печери (0462) 643-189. Електронна пошта: oldcher@gmail.com. «Чернігів стародавній» в Instagram — https://www.instagram.com/zapovidnyk_oldchernihiv, Facebook — https://www.facebook.com/oldchernihiv, адреса веб-сайту «Чернігів стародавній»: https://oldchernihiv.com/
Старобілоуські школярі на згадку про екскурсію в Антонієві печери