У Чернігові вперше відбувся конкурс дитячих скульптур

У рамках першого Міжнародного проекту анімаційної скульптури днями в Колегіумі, на Валу, відкрилася дитяча виставка. Організатор проекту – польський фонд «Фундація Ательє Єршов». У майбутньому найкращі дитячі скульптури можуть прикрасити вулиці міста, або перетворитися на фонтани, інформує pro.cn

Загалом, на виставці представлено понад 40 дитячих скульптур з пластиліну, глини та солоного тіста. Вихованці чернігівських гуртків та арт-студій віком від шести до п’ятнадцяти років могли зробити будь-яку скульптуру, але за слов’янськими мотивами.

За результатами змагань третє місце посіла робота колективу авторів: казковий замок із принцесою та драконом змайстрували вихованців Чернігівського навчально-реабілітаційного центру для пластилін_nдітей з вадами слуху.

Друге місце дісталося Христині Корнієнко, яка зробила качку. За словами її батьків, це перша скульптура шестирічної дівчинки, хоча вже декілька років вона займається живописом.

Беззаперечним переможцем стала Анастасія Токарєва, яка вразила суддів своїми рибами.

Виставка працює щодня з 10.00 до 18.00 у виставковій залі Колегіуму Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».

Партнери проекту: Галерея «ФАРТ» (директор Валентина Єршова),
АРТ-студія «Колібрі» (керівник Лілія Ібрагімова),
Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній».

4 пластилін7

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *