«Жовтий» рівень епідемічної небезпеки. Як проводить екскурсії Національний заповідник «Чернігів стародавній»

З 23 вересня 2021 року на всій території України почав діяти жовтий рівень епідемічної небезпеки поширення COVID-19. Відповідне рішення ухвалила Державна комісія з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій 21 вересня. Посилені карантинні обмеження.

Розповідаємо як працює в цих умовах Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній».

Щодня (без вихідних) з 10:00 до 18:00 проводиться екскурсійна діяльність на всіх музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, Борисоглібському соборі, Антонієвих печерах).

На Ваше замовлення наукові співробітники також проведуть оглядові екскурсії по території заповідника та місту Чернігову. Враховуючи початок осіннього туристичного сезону просимо поціновувачів старовини завчасно замовляти екскурсії (за 2-3 дні).

Разом з тим, у пам’ятках архітектури заповідника та його музейних експозиціях запроваджені обмежувальні протиепідемічні заходи. Забороняється проведення масових заходів за участю більш як 1 особи на 4 кв. м. площі будівлі або території.

Передбачено приймання відвідувачів у музейних приміщеннях заповідника, на виставках з наповненістю залів понад дві третини місць (розміщення здійснюється з дотриманням заповнення двох рядів відвідувачів і одним порожнім рядом) або понад 50 відсотків місць (розміщення здійснюється з дотриманням шахового порядку, зокрема для груп із двох осіб) у кожному окремому залі:

– Борисоглібський собор — не більше 50 осіб;

– Антонієві печери — не більше 60 осіб;

– Колегіум (зал старообрядницької ікони — не більше 17 осіб; клас Колегіуму — не більше 6 осіб; зал народної ікони — не більше 12 осіб; зал професійного іконопису — не більше 24 осіб; виставка «Чернігів і чернігівці 100 років тому» — не більше 12 осіб; зал експонування тимчасових виставок — не більше 13 осіб).

До уваги відвідувачів музейних об’єктів! Не забуваймо про засоби індивідуального захисту і дотримуймося правил поведінки в умовах карантину. Бережіть своє здоров’я!

Телефони для замовлення екскурсій на території Валу: (0462) 645-964, 093 036 9821, 098 701 6641; Антонієві печери (0462) 643-189. Електронна пошта: oldcher@gmail.com. «Чернігів стародавній» в Instagram — https://www.instagram.com/zapovidnyk_oldchernihiv, Facebook — https://www.facebook.com/oldchernihiv, адреса веб-сайту «Чернігів стародавній»: https://oldchernihiv.com/

Адміністрація Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній.

Фотосюжет Віталія Гриця.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *