Збірник «Чернігівські старожитності» № 7 (10) на сайті «Чернігів стародавній»

Шановне товариство, збірник наукових праць «Чернігівські старожитності» № 7 (10) незважаючи на фінансові труднощі і війну підготовлений та оприлюднений на сайті Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». 

Він сформований за результатами Міжнародної наукової конференції «Історико-культурна спадщина: виклики та перспективи», що відбулася 25–26 листопада 2021 р. у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній». У збірнику розміщено 26 наукових статей з історії, історіографії і культурології, архітектури і мистецтвознавства, охорони пам’яток, а також археологічних досліджень пам’яток Чернігівщини. Низка статей стосується пам’яток історії, архітектури та археології інших регіонів України. Більша частина оприлюднених у статтях документів і фактів вперше запроваджуються до наукового обігу. Тексти подаються в авторській редакції. Видання розраховане на фахівців у галузі охорони культурної спадщини, науковців, музеєзнавців і всіх поціновувачів історико-культурних надбань.

Цього року також планується видати невеликим тиражем друкований варіант збірника.

Збірник наукових праць «Чернігівські старожитності» зареєстрований Міністерством юстиції України.

Його підготувала редакційна колегія: Володимир Хомич (голова), Олена Ванжула, Інна Непотенко, Сергій Черняков, Ірина Бугера.

Рецензенти: Сергій Горобець – кандидат історичних наук (Україна, Чернігів, Український інститут національної пам’яті); Олена Черненко – кандидатка історичних наук (Польща, Варшава, Uniwersytet Warszawski); Інна Непотенко – кандидатка історичних наук (Україна, Чернігів, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»).

Збірник «Чернігівські старожитності» № 7 (10) читайте за посиланням: https://oldchernihiv.com/wp-content/uploads/2022/12/starozhytnosti-710.pdf

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *