Запрошуємо на виставку чернігівських художників «Теплі спогади»

В рамках творчого зимового проєкту Чернігівської обласної організації Національної спілки художників України та Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» 28 грудня о 15.00 (у будівлі Колегіуму, на Валу) відкривається художня виставка «Теплі спогади».

Ця подія є справжнім подарунком для всіх сонцелюбів та поціновувачів мистецтва.

Виставка підготовлена провідними чернігівськими художниками, з якими заповідник плідно співпрацює.

До виставкового залу Колегіуму завітали яскраві барви літа, витонченої краси і ніжних квітів, ласкавого сонця та тепла – всього того, що дарує нам приємні, «теплі» спогади.

Поринути у світ краси та яскравих барв допоможуть замріяні роботи шести талановитих чернігівських художників: Віталія Василевського, Лілії Ібрагімової, Олени Саченко, Оксани Корнієнко, Надії Мартиненко та Валентини Павленко.

Творчі роботи, представлені на виставці, дарують ніжний та теплий «поцілунок літа», сонця і квітів, яких, серед холоду зими, так не вистачає країні, що виборює своє право на існування та щасливе мирне життя…

Заступниця генерального директора з наукової та культурно-просвітницької роботи Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Олена Ванжула

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *