Запрошуємо на вихідні в «Чернігів стародавній»

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» запрошує оглянути музейні експозиції на Валу.

На численні прохання продовжено роботу унікальної виставки «Шлях воїна — один на двох», де представлені давні самурайські мечі та безцінні реліквії козацької доби — предмети озброєння та персні-печатки, що належали представникам козацької старшини. Експозиція розміщена у Колегіумі.

Цього тижня у заповіднику відкрилася виставка талановитого художника, заслуженого діяча мистецтв України Віктора Бистрякова «Чорнобиль — довге відлуння», яка приурочена до 30-річчя Чорнобильської трагедії.

Для шанувальників старовини експозиція «Чернігів та чернігівці 100 років тому» (у Колегіумі). Вона присвячена історії міста на зламі століть.
Тут можна познайомитися з історією, архітектурою, промисловістю, освітою, культурою та діяльністю відомих чернігівців, побутом жителів міста кінця ХІХ — початку ХХ ст.

З давньоруським періодом Чернігово-Сіверського князівства маєте також можливість ознайомитися у Борисоглібському соборі (на Валу). Тут діють експозиції: «Архітектура та ремесло Чернігова Х—ХІІІ ст.»; «Церковні старожитності ХVІІ—ХІХ ст.».

За довідками звертайтеся: м. Чернігів, вул. Преображенська, 1, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», тел. (0462) 645-964. Музеї працюють без вихідних з 10.00 до 18.00.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *