Запрошуємо на відкриття виставки Марини Шикалової «Лялька з українським характером»

24 листопада о 14.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, на Валу) відкривається виставка «Лялька з українським характером» талановитої майстрині Марини Шикалової.

Марина вже втретє представляє свої твори в заповіднику. Перша і друга її виставки ляльок експонувалися протягом кількох місяців у 2016 та 2020 роках і користувалися неабияким успіхом.

Кожна лялька, створена майстринею, має свою цікаву історію. І прототипом деяких з них стали реальні люди, з своїм особливим характером. Щоб виготовити ляльку Марина спочатку продумує її образ до найменших дрібниць. Адже необхідно знати і автентичний український одяг, і його особливості…

До речі, Марина Шикалова здобула освіту в Чернігівському національному технологічному університеті за економічною спеціальністю. А потім працювала в податковій інспекції. Разом з тим, вона вела гуртки «Спортивний туризм» і «Краєзнавство» в місцевому Будинку школяра. Культура рідної землі завжди цікавила майстриню. Тож Марині і хотілося виготовити щось цікаве своїми руками.

На виставці в заповіднику «Чернігів стародавній» представлено ляльки в українському національному одязі з різних куточків нашої держави. Тут ми бачимо і різноманітні прикраси, і зачіски, хустини й шапки. Таким чином, Марина Шикалова прищепляє любов до України.

Завітайте на виставку з українським характером, щоб пізнати минуле нашої держави, бо без нього неможливо будувати її майбутнє.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *