Як зміниться чернігівська «стометрівка» після реконструкції?

Реконструкція бульвару від Красної площі до перехрестя проспектів Миру і Перемоги, який ще часто називають «стометрівкою», буде робитися цього літа.

У ході реконструкції планується покращити зовнішній вигляд алеї та максимально зберегти краще з того, що є на сьогоднішній день. Ширина прохідної частини та озеленення не зміняться, всі дерева залишаться на своїх місцях. Але вздовж алеї будуть створені “кишені” з лавочками, у вигляді півкуль та трикутників. Там будуть затишні місця для відпочинку.

Кардинально зміняться асфальтне покриття та освітлення. На цьому бульварі будуть встановлені такі ж світильники, як і на Алеї Героїв.

Також проектом передбачене вирівнювання дороги і у зв’язку з цим на двох майданчиках за лавами для відпочинку будуть невисокі підпірні стінки з переходом у зелену зону.

Як це зараз робиться при реконструкції всіх парків і скверів Чернігова, одночасно буде монтуватися й система автоматичного поливу газонів.

Перехрестя проспекту Миру та вулиці Коцюбинського залишається, хоча спочатку була пропозиція його перекрити.

Вартість усіх робіт згідно кошторису – 4,5 млн грн.

Про все це розповів  Василь Міненко, який є керівником спеціалізованої фірми-автора проекту, на засіданні містобудівної ради, яке відбулося в Чернігівській міській раді ще 22 травня. Містобудівна рада схвалила цей проект.

На офіційному веб-порталі міської ради всі бажаючі можуть ознайомитися з проектом детально: http://chernigiv-rada.gov.ua/news/view/9585

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *