Виставкова діяльність Національного заповідника «Чернігів стародавній» у листопаді 2018 року
6 листопада у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» завершилося експонування виставки із приватної колекції краєзнавця Володимира Руденка «Історія освіти на Чернігівщині у ХІХ — ХХ ст.».
Розпочалася підготовка до нової виставки. У приміщенні класу Колегіуму 9 листопада планується відкрити ще одну експозицію із приватної колекції завідувача відділу печер та пам’яток археології заповідника Володимира Руденка. Вона буде приурочена до 100 річчя завершення Першої світової війни.
У Національному заповіднику «Чернігів стародавній» продовжується експонування унікальної виставки «Корони світу», де презентується понад 80 світових шедеврів. Тут представлені вінці та корони не тільки різних країн, але й різних континентів і епох.
В одному із залів Колегіуму також експонуються твори київських художників-скульпторів Стаса Кадочнікова та Тетяни Зайцевої «Містика і реальність». Їх роботи вражають різноманітністю стилів, для втілення своїх задумів митці використовують різноманітні матеріали, зокрема, мармур, бронзу, художнє скло, кольоровий кришталь, глину.
Музейні експонати Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» представлені в Національному історико-культурному заповіднику «Гетьманська столиця». У Батурині 16 березня відкрилася виставка «Перлини сакрального мистецтва родини Розумовських». Унікальні ікони ХVІІІ ст. із фондової колекції чернігівського заповідника експонуватимуться у палаці Кирила Розумовського протягом року.
На фото: картина з експозиції «Містика і реальність».