Виставкова діяльність Національного заповідника «Чернігів стародавній» у червні 2016 року

Виставкова діяльність в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» є однією із пріоритетних.

У приміщенні Колегіуму (на Валу) експонуються різнопланові виставки.

Зокрема, чернігівці та гості міста мають можливість ознайомитися із унікальним історико-просвітницьким проектом Міжнародного благодійного фонду «Фонд Олександра Фельдмана». Це надзвичайно цікава та оригінальна за своєю концепцією виставка, де в єдиному просторі представлено давні самурайські мечі та безцінні реліквії козацької доби — предмети озброєння та персні-печатки.

Експозиція «Шлях воїна — один на двох» працюватиме до 3 липня 2016 року.

У виставкових залах Колегіуму також презентуються дві експозиції під загальною назвою: «Україна-Японія: традиції культури», які вже привернули увагу школярів та дітей.

На першій — представлено японську ляльку, родові емблеми японських родин та каліграфія, архітектура буддистських монастирів та святилищ Японії.

На другій — українську авторську ляльку. Ці самобутні вироби створені майстринею із Корюківки (Чернігівщина) Мариною Шикаловою.

 

У пам’ятках архітектури заповідника також представлені постійні експозиції, зокрема, у Колегіумі — виставка народного ікономалярства.

У Борисоглібському соборі розміщені експозиції: «Архітектура та ремесло Чернігова XIXIІІ ст.» і «Церковні старожитності XVIIXIX ст.».

У приміщенні Чернігівського колегіуму, ось уже більше десяти років діє експозиція «Чернігів та чернігівці 100 років тому», присвячена історії міста на зламі століть. Тут можна познайомитися з історією, архітектурою, промисловістю, освітою, культурою та діяльністю відомих чернігівців, побутом жителів міста кінця ХІХ — початку ХХ ст.

Запрошуємо оглянути експозиції Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Ми працюємо щодня, з 10.00 до 18.00.

Фото Володимира Коваля з експозиції «Шлях воїна — один на двох».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *