Виставкова діяльність «Чернігова стародавнього» у вересні-жовтні

20 вересня у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» завершила роботу виставка донецької майстрині Людмили Огнєвої «Вишиття відомих українців». Чергова експозиція приурочена до Дня міста Чернігова, її презентують фотограф Віктор Величко і художниця Марина Кондратенко.

На ній представлені кілька тематичних напрямків робіт митця, зокрема, пам’ятки історії та культури, ретро, відомі чернігівці. На виставці також експонуються і твори талановитої художниці Марини Кондратенко, праправнучки   знаного українського поета, громадського діяча, автора перших рядків гімну України Миколи Андрійовича Вербицького. На її мальовничих картинах зображені легенди, пов’язані з нашим стародавнім містом.

Відкриття виставки «З Черніговом у серці» відбудеться 22 вересня о 12.00 у Колегіумі (на Валу). Запрошуємо оглянути світлини Віктора Величка, ознайомитися з його творчістю, побачити наше місто очима вмілого фотомайстра, а також поринути у світ легенд художниці Марини Кондратенко.

Як вже повідомлялося у Колегіумі наприкінці серпня відновлені експозиції «Професійний іконопис» та «Старообрядницька ікона» з  фондових зібрань Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Зокрема, професійний іконопис представлений видатними зразками українського малярства ХVII—XVIII cт.

У жовтні заплановано відкрити виставку творів живопису молодої художниці з Волині Олени Звягінцевої «Молитва за Україну». Експозиція приурочена до свята Покрови Пресвятої Богородиці та Дня українського козацтва.

Джерело: «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *