Виставка акварельного живопису Марії Рибіної-Ткач «Прозорі барви»

23 квітня о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у приміщенні Колегіуму, на Валу) відкривається виставка акварельного живопису Марії Рибіної-Ткач «Прозорі барви».

Марія Рибіна-Ткач народилася 21 листопада 1977 р., м. Чернігів, Україна.

Освіта: 1998 р. Чернігівська дитяча художня школа.

1993-1998 рр. Харківське державне художнє училище. Здобула освітньо-кваліфікаційний рівень «молодший спеціаліст» та кваліфікацію «художник-викладач» за спеціальністю «живопис».

1999-2005 рр. Національна академія образотворчого мистецтва і архітектури. Отримала повну вищу освіту за спеціальністю «Образотворче та декоративно-прикладне мистецтво» та здобула кваліфікацію «мистецтвознавець з образотворчого мистецтва, критик»; диплом спеціаліста.

З 1998 р. працювала художником-живописцем на підприємстві фірми «Поліграфія».

1998 р. прийнята на посаду посаду старшого наукового співробітника відділу українського мистецтва Чернігівського обласного художнього музею. Згодом призначена завідувачкою сектору зарубіжного мистецтва.

За сумісництвом викладачем у Чернігівській дитячій художній школі.

У 2002-2005 рр. працювала в Національному музеї мистецтв ім. Богдана та Варвари Ханенків (м. Київ) на посаді наукового співробітника.

З 2011 р. викладачем Чернігівської дитячої художньої школи.

У 2012 році призначена на посаду директора Чернігівської дитячої художньої школи.

Мисткиня бере активну участь у виставковій діяльності, презентуючи як творчість учнів художньої школи, так і власні живописні та графічні твори під час міських, обласних, всеукраїнських та міжнародних виставок і проєктів.

В національному заповіднику на виставці акварельного живопису «Прозорі барви»представлено пейзажі виконані на пленері, а також квіткові натюрморти, написані з натури в акварельній техніці по вологому.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *