Всесвітній день туризму. Подяка колективу Національного заповідника «Чернігів стародавній»

27 вересня відзначається Всесвітній день туризму. Це свято засноване Генеральною асамблеєю Всесвітньої туристичної організації в 1979 році в іспанському місті Торремоліно. Його мета пропаганда туризму, висвітлення його внеску в економіку світової спільноти, розвитку зв’язків між народами різних країн.

З нагоди свята працівники туристичної галузі отримали відзнаки. Зокрема, за сумлінну працю, високий професіоналізм, вагомий внесок у розвиток туристичної галузі Чернігівщини та з нагоди Всесвітнього дня туризму колектив Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» нагороджений подякою головою Чернігівської обласної державної адміністрації В’ячеславом Чаусом.

Почесними грамотами Департаменту культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації відзначені Алла Гаркуша, завідувачка науково-просвітницького відділу; Ольга Травкіна, кандидатка історичних наук, завідувачка відділу музейної та науково-фондової діяльності; Андрій Глухенький, завідувач відділу наукових досліджень печер та пам’яток археології.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *