Вітання Міністра культури Євгена Нищука до Всеукраїнського дня працівників культури та майстрів народного мистецтва

Друзі! Колеги! Митці!

 

Щиро вітаю усіх, хто за покликанням серця присвятив своє життя, найважливішій зі сфер – культурі!

Культура та мистецтво є основою розвитку народу, нації, незримою силою, формуючою унікальну особистість кожної людини. В складні моменти саме культура стає генератором сили, антидепресантом, вона лікує, надихає та дарує крила.

Копітка, самовіддана, часто жертовна робота працівників культурної сфери без перебільшення рятує душі.

У кожній бібліотеці, будинку культури, у творчому гуртку чи мистецькій школі маленька дитина поринає у дивовижний світ, розвивається, зростає та міцніє духом, і саме за такими малюками – патріотичними, сповненими мудрості поколінь – розбудова нашої країни!

Саме тому, у непростий для України час, час великих викликів та випробувань, нам як ніколи потрібна сильна, конкурентоздатна, сучасна та актуальна культура, звернена у майбутнє, але укорінена у могутній національній традиції.

Велика вдячність кожному з працівників культурної сфери – бібліотекарю та вчителю, художнику та поету, актору та режисеру, письменнику та музиканту, циркачу та драматургу, кожному, хто на своєму місці, у свій спосіб бореться за те, щоб голос культури звучав сильно та переконливо. Певен, разом ми зробимо так, щоб всі вони злилися в єдиний потужний та переможний хор!

Нехай праця МИТЦЯ буде потрібною та корисною, успіхи – вагомими та переконливими, а кожен крок буде спрямований на благо України та надихатиме на життя і творення!

Нехай МИСТЕЦТВО дарує нам надію та силу, стає ще одним надміцним форпостом на захисті суверенітету нашої держави, основою мирного та щасливого життя!

Зі святом!

Євген Нищук

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *