Валерій Сарана – почесний громадянин міста Чернігова

Сьогодні, 29 серпня, на сесії Чернігівської міської ради трьом видатним нашим землякам Олені Костевич, Валерію Сарані та Володимиру Коваленку присвоєно звання «Почесний громадянин міста Чернігова».
За це рішення проголосували 35 депутатів (один обранець не голосував).

Олена Костевич – спортсменка штатної збірної команди України з кульової стрільби, неодноразова Олімпійська чемпіонка, багаторазова чемпіонка та призерка чемпіонатів світу та Європи, «Заслужений майстер спорту України». Звання отримала за видатні заслуги у галузі спорту та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном.

Валерій Сарана – державний і громадський діяч, перший голова Чернігівської краєвої організації Народного Руху України (1990–1992), заступник голови Чернігівської обласної державної адміністрації з гуманітарних питань (1992–1994), генеральний директор Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній (2003-2006), заступник начальника управління культури і туризму Чернігівської обласної державної адміністрації (2006–2007 рр.).
Звання отримав (посмертно) – за видатні заслуги у галузі культури, укріплення демократії та захисту прав людини і громадянина.

Володимир Коваленко – кандидат історичних наук, археолог, «Заслужений працівник народної освіти України».
Звання отримав (посмертно) – за видатні заслуги у галузі науки і освіти та сприяння просуванню позитивного іміджу міста Чернігова в Україні та за кордоном.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *