В Іспанії випущено поштову марку, присвячену геніальному українському художнику Івану Марчуку

В Іспанії випущено поштову марку, присвячену геніальному українському художнику Івану Марчуку з нагоди його першої виставки в Іспанії. На виставці представлена найбільша за кількістю робіт експозиція Маестро за кордоном, яка відкрита у мадридському Музеї авангардного мистецтва з листопада поточного року по січень року прийдешнього.

Про це повідомляє посольство України в Іспанії на сторінці facebook.

Персональна виставка всесвітньо відомого українського художника Івана Марчука урочисто відкрилася 5 листопада за участі представників міської влади, культурних кіл, ЗМІ Іспанії, української громади Мадридського регіону та посольства України, інформує Укрінформ

В рамках експозиції представлено 184 картини художника.

Марчук має намір продовжити їх демонстрацію в інших містах Іспанії та країн Європи з метою ознайомлення зарубіжних шанувальників живопису з найкращими зразками сучасного українського образотворчого мистецтва.

У липні-серпні 2010 року унікальні картини Івана Марчука експонувалися в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній». Художник презентував свої твори у приміщенні Колегіуму. Інтерес до його творчості був у чернігівців та гостей міста значним і виставка пройшла з великим успіхом.

Фото Володимира Коваля з відкриття виставки картин Івана Марчука у «Чернігові стародавньому» у 2010 році.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *