Укладено договір про співробітництво з Національним університетом «Чернігівська політехніка»

14 червня укладено договір про співробітництво між Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній» та Національним університетом «Чернігівська політехніка».

Головна мета: налагодження і підтримання конструктивного співробітництва у сфері науково-дослідної та науково-практичної діяльності.

В історії співпраці двох установ — видання каталогу «Чернігівське узороччя: краса, що зникає» у 2017 році. В оригінальній ілюстрованій книзі її автори пропонують цікаву екскурсію старовинними вулицями Чернігова, на яких збереглися зразки дерев’яної архітектури кінця ХІХ — початку ХХ ст., прикрашені дерев’яним різьбленням.

Щойно укладена угода між «Черніговом стародавній» та «Чернігівською політехнікою» передбачає широке коло співпраці, зокрема, проведення спільних науково-практичних та науково-методичних заходів: науково-практичних конференцій, семінарів, круглих столів, тренінгів, акцій та інших заходів за узгодженими темами, що становлять спільний інтерес. Планується видання монографій, підручників, навчально-методичних посібників, наукових видань. Намічено спільна участь в міжнародних академічних програмах, виконання дослідницької роботи в рамках міжнародних грантів, а також участь у науково-технічних і науково-дослідних проектах міжнародного та регіонального рівнів.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *