У «Чернігів стародавній» на екскурсію завітали гості з Донбасу

Минулої суботи в Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» завітало 50 вчителів з міста Лиман (до перейменування – Красний Лиман, розташоване за 138 км від окупованого російсько-сепаратистськими військами Донецька).

Наукові співробітники провели для гостей екскурсію. Донеччани мали можливість оглянути пам’ятки архітектури на території стародавнього Дитинця, дізнатися про історію заснування та розвитку Чернігова. Вчителі також відвідали всесвітньовідомі Антонієві печери.

Позитивних вражень від побаченого у лиманівців було багато, тож сподіваємось, що й з інших містечок та селищ Донбасу до нас завітають поціновувачі старовини.

До речі, цього дня у Чернігів приїхали також і гості зі Львова. Близько двадцяти представників із туристичного клубу «Фрески» зацікавилися дерев’яною архітектурою міста і найромантичнішою пам’яткою архітектури нашого міста – Будинком Григорія Глєбова, ХІХ ст., котра споруджена у неготичному стилі.

Завітали львів’яни і на Вал. Завідувач науково-просвітницького відділу Алла Гаркуша провела для гостей екскурсію у стародавньому Борисоглібському соборі, ХІІ ст.

Цього року березень напрочуд теплий. Тому і потічок екскурсантів у Чернігів збільшується. Тож можна сміливо заявити: туристичний сезон розпочався!

Сергій Черняков, «Чернігів стародавній».

На фото автора: Будинок поміщика Григорія Глєбова, ХІХ ст.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *