Телеканал «Новий Чернігів» про онлайн-проект «Тарас Шевченко малює Україну»

Національний архітектурно-історичний заповідник “Чернігів стародавній” на початку березня мав би запросити чернігівців на виставку “Тарас Шевченко малює Україну”. Столичний музей Кобзаря надав для показу 33 роботи, що розкривають Шевченка, як майстра пензля.

Вторгнення рашистів завадило відзначенню в місті 208-ї річниці з дня народження пророка українського народу, слова якого й сьогодні дають нам сили для перемоги: “Борітеся-поборете! Вам Бог помагає! За вас правда, за вас слава і воля святая!”

Виставка проводиться в онлайн-форматі на сайті заповідника. Початок художньої діяльності Шевченка демонструє унікальний малюнок “Козацький бенкет”. Наш край представляють кілька робіт із зображенням церков Густинського монастиря під Прилуками. Коли Тарас Григорович працював у київській археографічній комісії, то здійснив подорож Україною. Побував і на Чернігівщині. У своїх роботах Шевченко-художник відображав життя та побут народу, людей різних соціальних пластів, природу та пам’ятки старовини України.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *