Різдвяне богослужіння у Спасо-Преображенському соборі

25 грудня 2023 року, у свято Різдва Господа Бога і Спаса нашого Ісуса Христа, єпископ Чернігівський і Ніжинський Антоній звершив Божественну Літургію у Спасо-Преображенському соборі міста Чернігова.

Його Преосвященству співслужили обласний благочинний протоієрей Сергій Чечин, місцеве та запрошене духовенство. За богослужінням також підносили свої молитви в.о. міського голови Олександр Ломако, в.о. генерального директора Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Андрій Лісовий, працівники заповідника, військовослужбовці та жителі міста.

Після прочитання Євангелія єпископ Антоній зачитав Різдвяне послання Блаженнійшого Митрополита Київського і всієї України Епіфанія.

Під час богослужіння лунали молитовні прохання за воїнів, які захищають Україну, за владу і наш народ та за спокій душ усіх полеглих оборонців Батьківщини й мирних жителів.

Наприкінці відправи відбувся традиційний спів різдвяних колядок.

Їх виконали колективи з селища Гончарівське та волонтерська команда «Лицарський Хрест».

Завершилося святкове богослужіння співом молитви за Україну «Боже Великий, Єдиний».

Святкове богослужіння відбулося у рамках заходу «Повертаємось до народних джерел». Організатори: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» та Чернігівська єпархія Православної церкви України.

За інформацією Чернігівської єпархії Православної Церкви України.

Фото Сергія Чернякова, «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *