Рішення Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини

15 лютого 2024 року відбулось засідання Консультативної ради з питань охорони культурної спадщини при Департаменті культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації.
Було вирішено залишити без змін пам’яткоохоронний статус пам’ятки історії місцевого значення «Будинок сільського двокласного народного училища», охоронний № 1690-Чр з внесенням уточнень в облікову документацію.
Рекомендувати погодити варіант № 3 робочого проєкту «Реставрація з пристосуванням квартири № 20 під нежитлове приміщення (магазин непродовольчих товарів) з влаштуванням вхідної групи по вул. Овдіївська, 1 в м. Ніжині, Чернігівської обл.».
Для подальшого розгляду включення до Переліку об’єктів архітектури Чернігівської області уточнити інформацію про об’єкти Пустинно-Рихлівського Свято-Миколаївського монастиря з фотофіксацією, історичними довідками, топозйомкою тощо.
Рекомендувати зняти з державного обліку пам’ятку історії місцевого значення «Пам’ятний знак радянським воїнам, загиблим у Другій світовій війні» (монумент «Танк» ІС-3 від рос. ИС – иосиф сталин) розташований на площі Перемоги (вул. Шевченка) у м. Бахмач Ніжинського району, охоронний № 3602-Чр з рекомендаціями Бахмацькій міській раді щодо можливості розгляду питання збереження рідкісного зразка військової техніки шляхом передачі до музейного простору.
Також, враховуючи суспільний резонанс, директором Департаменту Людмилою Замай додатково винесено на розгляд питання пам’яткоохоронного статусу будинку по вул. Княжій, 20 у м. Чернігові (дитяча стоматполіклініка).
За результатами розгляду вирішено Управлінню містобудування та архітектури Чернігівської обласної державної адміністрації опрацювати питання щодо надання будинку по вул. Княжій, 20 у м. Чернігові статусу об’єкту архітектури.
За повідомленням Департаменту культури і туризму, національностей та релігій Чернігівської обласної державної адміністрації

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *