Пташиний світ української художниці

Українська художниця Наталія Єщенко-Петрова 22 травня, у свій день народження, у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» презентувала персональну виставку «Світ пташиних таємниць». Над створенням образів птахів Наталія працює вже давно, і саме вони надихають її на творчість.

Правник за фахом, адвокат за професією, пані Наталія шість років тому захопилася живописом і почала навчатися. Художники Любов Сенчук та Станіслав Завальський стали для неї вчителями та наставниками. Уже через три роки роботи їхньої талановитої учениці стали учасниками художніх виставок і отримали схвальні відгуки.
Художниця у своїх роботах звертає увагу глядачів на бездоганність та гармонійність Божих створінь. Та не лише їхня краса дивує художницю, для неї птахи — це ще символ свободи.
Кожна пташка, намальована Наталією, наче жива, ось-ось вона змахне крилами й полетить за обрій.
Майстриня перед початком роботи вивчає життя птахів, спостерігає за ними під час подорожування, роздивляється фотографії, переглядає фільми про природу. Мабуть, тому її птахи тендітні та зворушливі, яскраві, ніжні, красиві, граціозні.
Художниця знайшла свою тему творчості, яка досі не була так цікаво розкрита. Природа дає поштовх фантазії та надихає на створення дивовижних картин.

Марта Єлісєєєва, “Чернігівські відомості” № 22 (1471), 29 травня 2019.
Фотографував Сергій Черняков, “Чернігів стародавній”.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *