Пришкільні табори на стародавньому Дитинці

Минулого тижня у Чернігові розпочалися пришкільні табори та майданчики. Відтак, щодня по кілька груп школярів приходять у Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» з метою ознайомлення з минулим Чернігова.

Дівчатка та хлопчики також цікавляться виставками «Корони світу» та «Світ пізнання».

Нагадуємо, наприкінці лютого в заповіднику відкрилася унікальна експозиція «Корони світу», де  представлені вінці та корони не тільки різних країн, але й різних континентів і епох. На виставці-ретроспективі головних символів влади минулих епох зібрані вінці, корони, головні убори духовних та світських лідерів різних країн світу, зниклих цивілізацій.

18 травня в Національному заповіднику «Чернігів стародавній» відкрилася експозиція, яка складається з двох частин: анімалістичні картини відомого українського графіка, художника-анімаліста Геннадія Глікмана і дитяча іграшка із колекції київського колекціонера Вячеслава Преподобного.

 

Школярі з інтересом слухають розповіді наукових співробітників Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» про архітектурні споруди міста, його історію та легенди.

Фото Сергія Чернякова, «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *