Науковці Чернігівщини – дітям

18 квітня у світі відзначають Міжнародний день пам’яток і визначних місць, а в Україні – День пам’яток історії та культури (з 1999 р.).

Завдання цього свята – ще раз нагадати світовому суспільству про різноманіття культурної спадщини створеної зусиллями багатьох народів за всю історію людства, її вразливість та необхідність збереження для майбутніх поколінь.
В рамках проєкту «Науковці Чернігівщини – дітям» до обласної бібліотеки для дітей на зустріч з шестикласниками чернігівського ліцею завітала Тетяна Новик, науковий співробітник Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній».
У кожному регіоні є свої визначні пам’ятки – перлини української землі. Чернігівська земля щедра на багату історико-культурну спадщину, яка є невід’ємною частиною великої української культури.
Найбільш поширеними пам’ятками археології в нашому місті є кургани. Пані Тетяна розповіла слухачам історичні цікавинки з життя наших предків. Краєзнавча мандрівка «Таємниці чернігівських курганів» зацікавила всіх присутніх, адже кожне покоління повинно задумуватися над тим, чи буде у наших нащадків можливість помилуватися історичною та культурною спадщиною, доторкнутися до минулого, щоб відчути гордість за національну культуру.
За повідомленням Департаменту культури Чернігівської ОДА

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *