Національний заповідник «Чернігів стародавній» в Instagram

Instagram — одна з найпопулярніших соціальних мереж у світі. Вона має понад 1 млрд. користувачів.

Для музейних закладів – це цікавий засіб популяризації своєї діяльності, можливість спілкуватись з широкою аудиторією. Особливо це важливо зараз, коли під час пандемії діють карантинні обмеження.

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» має один з найкращих веб-сайтів серед історико-культурних заповідників та музеїв області. Переваги: оригінально розроблений дизайн, зручність перегляду користувачами, наявність зворотнього зв’язку, Google-карта для розроблення маршруту до заповідника, книжкова онлайн-крамниця, замовлення екскурсій онлайн, рубрика для відвідувачів оформлена лаконічно, вісім іноземних мов.

Є своя сторінка у Facebook — понад 1270 підписників. Проте, ще наприкінці минулого року було прийнято рішення збільшити комунікативні можливості заповідника, зокрема, створити свої сторінки в Instagram та Youtube.  

Кілька днів тому ми стартували в мережі Instagram і вже маємо близько 80 підписників, популярність сторінки заповідника швидко зростає. До неї долучаються не лише музейні установи, а також інші культурні заклади і приватні користувачі.

Чи буде цікава сторінка заповідника «Чернігів стародавній» в Instagram? Тут буде розповідатися не лише про пам’ятки архітектури заповідника та його фондові колекції. Користувачі соціальної мережі зможуть дізнатися про діяльність національного закладу, ознайомитися з цікавими музейними предметами яких немає в експозиціях, новими поповненнями фондових збірок. Все це буде подаватися швидко і лаконічно.

Тож, частіше заходьте на нашу сторінку в Instagram: https://www.instagram.com/zapovidnyk_oldchernihiv/

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *