Національний заповідник «Чернігів стародавній» у школі…

Вже кілька років успішно діє проект «День заповідника у школі». Його завдання: знайомство школярів із діяльністю Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній», виховання у дітей любові до рідного краю.

У рамках проекту наукові співробітники музейного закладу розповідають дітям про архітектурні споруди міста, історію Чернігова, виставкову діяльність заповідника та його фондові колекції.

Цього року загальноосвітня школа № 34 першою запросила науковців до себе в гості. Протягом тижня дітям читали лекції на історичну тематику, зокрема, про українських гетьманів.

14 лютого у школу завітало кілька наукових співробітників щоб не лише розповісти юнакам та дівчатам про минуле нашого міста, продемонструвати їм нові видання заповідника, а також організувати міні-виставку. Експонати з фондових збірок представляли: старший науковий співробітник Тетяна Новик, молодші наукові співробітники Андрій Глухенький, Інна Непотенко та Олександр Литовченко. Діти з цікавістю слухали науковців та ознайомлювалися з музейними предметами.

До речі, Національний заповідник «Чернігів стародавній» вже не вперше завітав у школу № 34, у музейників з освітянами налагодилося тісне співробітництво.

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» готовий до подальшої співпраці з навчальними закладами міста та радо відгукнеться на запрошення.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *