Національний заповідник «Чернігів стародавній»: рекорд за кількістю екскурсій у липні

Як правило у липні спостерігається спад туристичної активності. Не виняток і цей рік. Тож маємо зменшення кількості відвідувачів: у червні 30146, у липні 21064.

Проте, маєме рекордне зростання кількості екскурсій для липня — 665. Для порівняння «докоронавірусні» роки: у липні 2019 р. — 598, у липні 2018 р. — 489. В основному в Чернігів помилуватися пам’ятками архітектури та дізнатися про минуле міста завітали малочисельні групи або сімейні.

Приємна тенденція і щодо географії відвідувачів на музейних об’єктах Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». У травні-липні у нас побували поціновувачі старовини фактично з усіх регіонів України: Києва, Дніпра, Львова, Донецька, Запоріжжя, Рівного, Житомира, Полтави, Харкова, Миколаєва, Кривого Рогу, Чернігова, Сум, Кам’янця-Подільського, Чигирина, Білої церкви, Вишгорода, Конотопа, Глухова, Ніжина, Черкас, Одеси, Умані, Полтави, Броварів та інших міст України. Попереду за кількістю відвідувачів Київ і Київська область.

Зростає число туристів і з-за кордону.

З 6 травня, після карантинних обмежень, Національний заповідник «Чернігів стародавній» відновив екскурсійну діяльність. Як бачимо: працює патріотизм, бажання більше пізнати історію України, рідного краю. Кількість відвідувачів зростає. Сподіваємось, що рекордні показники ще попереду. Головне, щоб не заважав короновірус.

 Працюємо далі. Музейні об’єкти Національного заповідника «Чернігів стародавній» відкриті щодня з 10.00 до 18.00, без перерви. Телефони для замовлення екскурсій на об’єктах заповідника: (0462) 645-964, 093 0369821, 098 7016641; Антонієві печери (0462) 643-189.

Електронна пошта: oldcher@gmail.com. «Чернігів стародавній» в Instagram — https://www.instagram.com/zapovidnyk_oldchernihiv, Facebook — https://www.facebook.com/oldchernihiv, адреса веб-сайту «Чернігів стародавній»: https://oldchernihiv.com/  

Підготував інформацію Сергій Черняков, «Чернігів стародавній».

Фото автора

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *