Національний заповідник «Чернігів стародавній» отримав гуманітарну допомогу від європейських музейників

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» отримав гуманітарну допомогу від європейських музейників. Це, зокрема, картонні коробки, бульбашкова плівка, пластикові бокси та різноманітний пакувальний папір.


Гуманітарний вантаж надійшов від близько 30 європейських музеїв та галерей за підтримки голови Міжнародної неурядової організації World Heritage Watch пана Штефана Домпке, які виявили бажання допомогти Україні у збереженні культурної спадщини.

Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» дякує за гуманітарну підтримку Центру допомоги мистецтв України (Ukraine Art Aid Center) та координаторці проекту пані Олені Балун, пану Штефану Домпке (World Heritage Whatch), волонтерці Ірині Никифоровій, а також Місії ОБСЄ у Польщі за допомогу у швидкому перетинанні кордону.

Висловлюємо також подяку Національному заповіднику «Софія Київська» (генеральній директорці Нелі Куковальській та заступнику генерального директора Вадиму Кириленку), Національному музею історії України (генеральному директору Федору Андрощуку та заступнику генерального директора Валерію Кисільову).

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *