Музейне селфі на стародавньому чернігівському Валу

Набуває популярності Міжнародний флешмоб музейних селфі. В Україні цей європейський проект Culture Themes проходить вже втретє.

Цього року до флешмобу долучилися близько 60 музейних установ з 19 областей та міста Києва.

З Чернігівщини чотири: Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній»; Чернігівський обласний художній музей імені Г.Галагана;  Чернігівський літературно-меморіальний музей-заповідник М. Коцюбинського; Прилуцький краєзнавчий музей ім. В.І. Маслова.

На чернігівський Вал 18 січня завітали шанувальники старовини для музейного селфі. Вони зробили фото біля Спасо-Преображенського собору. Цього ж дня у Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній» прийшли учні Чернігівського вищого професійного училища побутового обслуговування. Співробітник заповідника Юрій Ярошенко провів їм екскурсію на виставці «Чернігів та чернігівці 100 років тому». А потім було селфі на виставках ікон у Колегіумі.

Міжнародний флешмоб музейних селфі — це ще одна можливість привернути увагу молоді до музеїв, популяризувати архітектурні пам’ятки та експозиції.

Довідка: селфі — вид фотографії, автопортрет, зроблений за допомогою камери смартфону, фотоапарата чи веб-камери. Може бути зроблений фотографуванням як власного вигляду, так і його відображення у дзеркалі. Часто користувачі одразу завантажують селфі на власні сторінки у соціальних мережах.

2

3

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *