Міжнародна туристична виставка UITT’2019 «Україна – подорожі та туризм»

У Києві 27 березня розпочала роботу найбільша міжнародна туристична виставка країни UITT’2019 «Україна – подорожі та туризм».

UITT – це традиційне щорічне місце зустрічі міжнародних туристичних організацій, національних і регіональних туристичних комітетів, туристичних операторів та турагентств, представників державних структур, авіа, готелів, перевізників та медіа.

Цього року окрему частину виставки займала експозиція Ukrainian Hospitality Days, вона надає можливість всім містам та регіонам представити весь спектр атмосфери гостинності свого краю як для українського туриста, так і для іноземних гостей.

З метою популяризації туристичних можливостей Чернігівської області та зміцнення зв’язків між регіонами та іншими країнами світу в галузі туризму, Департамент культури і туризму, національностей та релігій обласної держадміністрації з 27 по 29 березня 2019 року бере активну участь у згаданій виставці на окремому стенді CHERNIHIV REGION.

Долучився до участі в туристичній виставці і Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній». З метою популяризації пам’яток архітектури і музейних експозицій були видані нові буклети з прайс-листом та сучасні флаєри. Наукові співробітники національного заповідника зустрілися на виставці з колегами із туристичних фірм з інших міст та областей, обговорили шляхи співпраці.

Туристичний потенціал презентувала, зокрема, Сумщина, Запоріжжя, Івано-Франківщина, Волинь, Одеса, Тернопільщина, Чернігівщина, Херсонщина, Черкаси.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *