Міжнародна туристична виставка країни UITT’2018 «Україна – подорожі та туризм»

28 березня у Києві розпочала роботу найбільша міжнародна туристична виставка країни UITT’2018 «Україна – подорожі та туризм».
Особлива роль на виставці приділяється просуванню внутрішнього та в’їзного туризму в Україні. Виставка надає можливість вітчизняним туроператорам презентувати власні туристичні маршрути. Місцеві державні адміністрації, туристичні компанії, готелі, курорти, представники ресторанного бізнесу, регіональні туристичні організації представляють свої послуги, налагоджують ділові контакти з міжнародними компаніями та здійснюють обмін досвідом, повідомляє “Чернігівщина туристична”

З метою популяризації туристичних можливостей Чернігівської області та зміцнення зв’язків між регіонами та іншими країнами світу в галузі туризму, Департамент культури і туризму, національностей та релігій облдержадміністрації спільно з представниками Чернігівської та Ніжинської міських рад, з 28 по 30 березня 2018 року бере активну участь у даній виставці. З метою популяризації туристичних об’єктів Чернігівської області проводиться конкурс серед відвідувачів виставки. Переможці отримують подарунки від компанії «САН Інбев Україна», сертифікати від власників садиб «Андріївські озера», «Стара пристань» та інше.
Протягом 3 днів власний туристичний потенціал представляють 30 міст і регіонів туристичної України, серед яких Чернігівська, Львівська, Закарпатська, Одеська, Чернівецька, Херсонська, Запорізька, Миколаївська, Тернопільська, Івано-Франківська, Рівненська, Харківська та інші області.
Всього в заході беруть участь представники 30 країн світу, у тому числі Болгарія, Грузія, Домініканська Республіка, Єгипет, Індія, Індонезія, Іспанія, Італія, Каталонія, Кіпр, Мальта, Палестина, Польща, США, Танзанія, Туніс, Туреччина, Угорщина, Україна, Чорногорія та інші.
Виставка проходить за підтримки: Всесвітньої туристичної організації United Nations World Tourism Organization (UNWTO), Комітету Верховної Ради України з питань сім’ї, молодіжної політики, спорту і туризму, Міністерства Економічного розвитку і торгівлі України, Національної туристичної організації України (НТО).

У Міжнародній туристичній виставці UITT’2018 «Україна – подорожі та туризм» бере участь і Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній». Для популяризації архітектурних пам’яток і музейних експозицій видані буклети з прайс-листом та флаєри. Наукові співробітники заповідника зустрілися на виставці з колегами із туристичних фірм, обговорили шляхи співпраці.  

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *