Керівництво Мінкультури зустрілося з представниками профспілок працівників культури та об’єднань організацій роботодавців

Міністр культури Євген Нищук провів зустріч з представниками Центрального комітету Профспілки працівників культури України та Спільного представницького органу сторони роботодавців на національному рівні з метою обговорення нагальних питань та презентації Плану пріоритетних дій Уряду на 2016 рік.

Міністр культури Євген Нищук наголосив на необхідності тісної співпраці і підтримки з боку професійних об’єднань.

«Сьогодні є нагальна потреба кардинальних змін, в тому числі і в контексті запровадження контрактної форми роботи в галузі культури та проведення конкурсних процедур на призначення посад керівників закладів. Потребує реорганізації і сама структура Міністерства культури, час вимагає оптимізації діяльності системи, однак людський фактор залишається у нас в пріоритеті. Ми повинні задавати основні дієві напрямки культурного процесу та культурної політики по всій Україні – саме в цьому наше основне завдання. Є чимало складних моментів, які ми маємо погоджувати з профспілковими комітетами, тому сподіваємося на ваше розуміння та підтримку», – зазначив Євген Нищук.

Міністр також зупинився на пріоритетних питаннях діяльності відомства на найближчий час: «Визначені пріоритети охоплюють різні сегменти, які стосуються соціального, в більшій мірі регіонального аспекту, збереження культурної спадщини. А також зрозумілого та прозорого розподілу коштів для недержавного сектору, зокрема через   створення Українського культурного фонду».

Перший заступник Міністра культури Світлана Фоменко презентувала присутнім напрацьовані Міністерством культури пріоритетні проекти діяльності відомства на 2016 рік.

Серед пріоритетних завдань, які ставить перед собою Міністерство культури, були визначені наступні напрямки:

1. Осучаснення місцевих культурних закладів у рамках децентралізації.

2. Створення комплексної електронної системи обліку культурної спадщини України.

3. Створення Українського фонду культури.

За інформацією прес-служби Мінкультури.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *