Карантин. Національний заповідник «Чернігів стародавній» призупиняє відвідування музейних об’єктів

Враховуючи постанову Кабінету Міністрів України від 09 грудня 2020 року № 126 «Про встановлення карантину та запровадження обмежувальних протиепідемічних заходів з метою запобігання поширенню на території України гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2» та протокол засідання міської комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій (Чернігівської міської ради) від 05 квітня 2021 р. № 7, та з метою з метою запобігання розповсюдженню коронавірусної інфекції, адміністрацією Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» прийнято рішення з 08 квітня 2021 р. припинити відвідування музейних об’єктів (Антонієвих печер, Борисоглібського собору, Колегіуму).

Разом з тим, чернігівцям та гостям міста можна замовити оглядові екскурсії по території Валу (Дитинця), Болдиних гір, Троїцько-Іллінського та Єлецького монастирів.

Телефони для замовлення екскурсій: (0462) 645-964, 0930369821, 0987016641; електронна пошта: oldcher@gmail.com

«Чернігів стародавній» в Instagram https://www.instagram.com/zapovidnyk_oldchernihiv/, Facebook — https://www.facebook.com/oldchernihiv

Просимо дотримуватися карантинних обмежень та бережіть своє здоров’я!

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *