Його не стало раптово… Вічна пам’ять Олександру Носенку

Нещодавно, 26 травня, помер колишній заступник генерального директора з економічної діяльності та загальних питань Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Олександр Олексійович Носенко.

Цього року, 10 жовтня, йому б виповнилося 65 років. На пенсії він був лише два роки. Коли Олександр Олексійович вирішив піти на заслужений відпочинок, то казав, що буде ходити на рибалку… Але ця весна стала для нього останньою.

Олександр Носенко народився у селі Велика Білозерка Запорізької області. Вищу освіту здобув у 1976 році у Чернігівському державному педагогічному інституті ім. Т.Шевченка, за спеціальністю викладач історії і правознавства.

З 18 січня 1985 року працював в архітектурно-історичному заповіднику на посадах: завідувач сектором охорони та реставрації пам’яток архітектури Троїцько-Іллінського комплексу, завідувач відділом охорони та реставрації пам’яток архітектури, заступник директора з адміністративно-господарської роботи, заступник генерального директора з економічної діяльності та загальних питань.

Користувався заслуженим авторитетом у колег і неодноразово обирався головою профспілкового комітету.

За багаторічну працю та високий професіоналізм неодноразово нагороджувався грамотами заповідника, грамотою Чернігівської міської ради, подякою голови Чернігівської обласної державної адміністрації та Чернігівського міського голови. 16 травня 2007 року був нагороджений Почесною грамотою Міністерства регіонального розвитку та будівництва України, у травні 2011 року — Почесною грамотою Чернігівської обласної державної адміністрації. Заслужений працівник культури України.

Колектив Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» висловлює глибокі співчуття рідним та близьким Олександра Носенка. Вічна йому пам’ять і земля пухом…

IMG_9366

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *