Головна туристична подія року — 25-ий Міжнародний туристичний салон

Ювілейний, 25-ий Міжнародний туристичний салон «Україна — UITМ’2018» урочисто відкрили в Києві 3 жовтня 2018 року.

Як повідомили організатори виставки, у цьому році понад 100 провідних туроператорів з 18 країн світу представили найактуальніші маршрути для внутрішнього, в’їзного та виїзного туризму.

Виставка UITM є ефективним міжнародним майданчиком для консолідації і комунікації професіоналів турбізнесу України і зарубіжжя. Щорічно туристичний салон об’єднує сотні компаній-учасниць, делегатів готелів, курортів, авіаліній і аеропортів, а також представників міжнародних та національних туристичних організацій, дипломатів від державних міністерств і відомств, агентів суміжних індустрій з України та 20 країн.

Вперше на виставці використаний новий формат презентації в’їзного та внутрішнього туризму України – Ukrainian Hospitality Days. В рамках цієї експозиції всі міста і регіони України знаходилися в одному просторі, оформлені в єдиному стилі і об’єднані під єдиним брендом. Для оформлення UHD були обрані легкі, екологічні, картонні стенди.

Ділова програма UITM в цьому році включає більше 20 заходів і більше 60 годин семінарів та дискусій, присвячених найбільш важливим питанням туристичної галузі. На додаток до семінарів туристичних операторів про країни світу, в рамках Ukrainian Hospitality Days були проведені панельні дискусії та круглі столи, що стосуються розвитку туризму в Україні.

Традиційно на виставці не залишається без уваги тема IT-технологій в туризмі. На UITM’2018 представлені нові системи бронювання і відстеження турів.

Міжнародний туристичний салон “Україна” – UITM’2018 проходив з 3 по 5 жовтня в “Міжнародному виставковому центрі”.

У ньому взяли участь і представники регіональних туристичних організацій, музейних закладів, зокрема, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній». Наукові співробітники заповідника обговорили з колегами на виставці шляхи співпраці, презентували їм нову рекламну продукцію (буклети, прайс-листи). 

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *