Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

Відзначення 380-річниці з дня народження Івана Мазепи

Березень 20, 2019, 11:00 - Березень 21, 2019, 17:00

20 березня

У програмі відзначення у Чернігові 380-річниці з дня народження Івана Мазепи заплановано проведення мітингу біля пам’ятника гетьману (на Валу), початок об 11.00.

У Борисоглібському соборі відбудеться духовно-патріотичний концерт «Боже, Україну збережи», Капела бандуристів імені Остапа Вересая представить твори українських композиторів та поетів. Початок о 12.00.

У Чернігівському обласному історичному музеї імені В.В. Тарновського (м. Чернігів, вул. Музейна, 4) заплановані презентаційні заходи, зокрема, заслужений журналіст України Сергій Павленко представить книгу «Іван Мазепа. Прижиттєві зображення гетьмана та його наближених». Початок о 13.00.

У приміщенні Колегіуму лекція «Мазепина брама» (гетьман Іван Мазепа та його меценатська діяльність в Чернігові), початок о 15.00.

Кандидат історичних наук, завідувач відділу музейної та науково-фондової діяльності Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній» Ольга Травкіна розповість маловідомі факти життєвого шляху Івана Степановича Мазепи та про його величну і благородну меценатську діяльність.

21 березня

На базі Навчально-наукового інституту історії та соціогуманітарних дисциплін імені О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» імені Т.Г. Шевченка (м. Чернігів, пр. Миру, 13, ауд. 308) відбудеться наукова конференція «Гетьман І.С. Мазепа та Чернігівщина». Початок об 11.00

Організатори: Навчально-науковий інститут історії та соціогуманітарних дисциплін ім. О.М. Лазаревського Національного університету «Чернігівський колегіум» ім. Т.Г. Шевченка, Національний архітектурно-історичний заповідник «Чернігів стародавній», Чернігівський обласний історичний музей ім. В.В. Тарновського, Чернігівський обласний художній музей ім. Г. Галагана, Чернігівська обласна організація Національної спілки краєзнавців України.

Детальніше про програму відзначення 380-річниці з дня народження гетьмана України Івана Мазепи читайте за адресою: https://oldchernihiv.com/programa-zahodiv-do-380-richnytsi-z-dnya-narodzhennya-getmana-ukrayiny-ivana-mazepy/

Деталі

Початок:
Березень 20, 2019, 11:00
Закінчення:
Березень 21, 2019, 17:00
Подія Tags:
, , ,

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *