Loading Події

« Усі Події

  • This event has passed.

Китайські художники малюватимуть пам’ятки архітектури Чернігова

Травень 14, 2016, 12:00 - 14:00

14 травня о 12.00 в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (у Колегіумі, на Валу) відбудеться творча зустріч із делегацією Китайської академії живопису і каліграфії.

Китайські живописці ознайомляться з пам’ятками архітектури стародавнього міста, також на Валу відбудеться пленер. Художники не лише милуватимуться місцевими краєвидами та визначними спорудами, а також створюватимуть нові мистецькі твори.

До речі, минулого року провідні китайські діячі та художники відвідали музеї та історичні місця, пов’язані з життям і творчістю Тараса Шевченка в Києві, Каневі та Моринцях. Таким чином, був реалізований унікальний проект з Шевченкіани — видано ілюстрований «Кобзар» китайською мовою. Малюнки у ньому виконані китайськими живописцями.

Цей славетний «Кобзар» буде презентований у Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній».

Творча зустріч китайських художників та чернігівських музейників проходитиме відповідно угоди про співпрацю Національної академії образотворчого мистецтва і архітектури з Національним архітектурно-історичним заповідником «Чернігів стародавній».

Деталі

Дата:
Травень 14, 2016
Час:
12:00 - 14:00
Подія Tags:
,

Організатор

Чернігів стародавній
Телефон:
+38(0462)645964
Е-mail:
oldcher@gmail.com

Місце проведення

Чернігів стародавній
Преображенська,1
Чернігів, Ukraine
+ Google Map

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *