До Шевченківських днів: виставка картин «Подорож Україною» у Національному заповіднику «Чернігів стародавній»

9 березня в Національному архітектурно-історичному заповіднику «Чернігів стародавній» (Колегіумі, на Валу) розпочинає роботу виставка художників з Києва. Ця цікава експозиція приурочена до Шевченківських днів.

Тетяна Красна, Олександр Ольхов, Марина Ольхова — знана мистецька родина, яка вперше презентує свої твори у нашому місті. На їх живописних роботах і наш мальовничий край: тут і краєвиди Седнева, і архітектурні споруди Чернігова… Творчі полотна художників психологічні й емоційні, їх картини очищують і наповнюють радістю.

Враховуючи карантинні обмеження відкриття виставки відбудеться 9 березня о 14.00 в онлайн-трансляції Свободи.ФМ за посиланням https://www.youtube.com/watch?v=joicAyJlKTY

Красна Тетяна — народилася в 1956 році в Києві. В 1981 р. закінчила Київський художній інститутт (викладачі М. Стороженко, В. Чеканюк). З 1987 — член Спілки художників України.

Живописець, графік. У пейзажах, портретах, натюрмортах Тетяна Красна демонструє реалістичну манеру в академічному варіанті, сміливі декоративно-монументальні прийоми, риси наївного живопису.

Учасниця численних всеукраїнських та міжнародних виставок з 1980 року. Її роботи зберігаються, зокрема, у Національному художньому музеї України, Київському національному музеї російського мистецтва, Шевченківському національному заповіднику у м. Каневі, Хмельницькому та Запорізькому обласних художніх музеях, а також у приватних колекціях України, Німеччини, Англії, Іспанії, США, Росії та інших країн світу.

Олександр Ольхов — заслужений художник України. Живописець.

Народився 1956 року в селі Коньково на Донеччині.

З 1971 по 1975 рік навчався в Луганському художньому училищі.

З 1975 по 1981 рік — у Київському державному художньому інституті в майстерні професора В.Пузирькова.

З 1980 року — участник численних міських, всеукраїнських та міжнародних виставок.

Олександр Ольхов член Спілки художників України з 1988 року.

В 2011 році став лауреатом художньої премії «Київ» імені Сергія Шишка в галузі образотворчого мистецтва.

Його роботи зберігаються, зокрема, у Шевченківському національному заповіднику у м. Каневі, Київському національному музеї російського мистецтва, Запорізькому обласному художньому музеї, Музеї сучасного образотворчого мистецтва України (м. Київ), а також у приватних колекціях України, Німеччини, Польщі, Китаї, США, Росії, Угорщини та інших країн світу.

Марина Ольхова — член Спілки художників України.

Народилася в 1977 році у Києві. Закінчила у 1995 році Державну художню середню школу ім. Т.Г.Шевченка, (майстерня Олександра Животкова). У 2001 році — Національну українську академію мистецтв та архітектури (графічна майстерня Василя Чебаника).

Учасник всеукраїнських та міжнародних виставок, проектів та пленерів.

Працює Марина Ольхова в техніці акварелі та пастелі, ілюструє дитячу літературу (понад 20 книг вийшли у світ).

Її роботи знаходяться в музеях та приватних колекціях України, Китаю, Великобританії, Канади, Німеччини, США.

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *