До дня міста Чернігова планують зробити нову підсвітку Катерининської церкви

Міський голова Владислав Атрошенко вимагає пришвидшити ремонтні роботи та реконструкції на знакових об’єктах у місті.

Про це йшлося на ранковій нараді з проектантами та підрядниками 9 серпня, повідомляє прес-служба міськради.


Мова, перш за все, про те, що можна встигнути завершити до Дня міста: нове підсвічування для Катерининської церкви, розмітка, огорожа та дорожнє покриття на в’їзді до Чернігова з київського напрямку, укладання плитки та упорядкування роздільної полоси по вул. Рокоссовського.

Як вже повідомляв «Чернігів стародавній», 8 грудня 2017 року Міністерство культури України погодило робочу проектну документацію на встановлення освітлення Катерининської церкви. Існуюча підсвітка технічно застаріла, частина ліхтарів вже не працює. Разом з тим, вона не повністю виконує своє завдання, адже підсвітка знизу не підкреслює всі архітектурні елементи храму, його велич і ошатність.

Дослідження з освітлення Катерининської церкви розпочалися у жовтні 2017 року у тісній співпраці з представниками Національного архітектурно-історичного заповідника «Чернігів стародавній». Підбиралися світлодіодні прожектори різної потужності, завдання було непростим. Вибрано оптимальне рішення, залишилося лише його успішно виконати.

Фото дослідження підсвітки Катерининської церкви Сергія Чернякова, «Чернігів стародавній».

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *